Stále máme volná místa do 1. a 2. třídy. Napište nám e-mail a domluvíme se.

Objevte talenty vašeho dítěte

Pátek 14.6.2024

v 15:00, 16:00 nebo 17:00

Ulice Libeřská, Praha 12

Workshop pro vás pořádá Mgr. Vendula Pecková, expertka na rozvoj potenciálu dětí.

 

 

Workshop Jak najít talenty dítěte

Workshop Jak najít talenty dítěte je určený maximálně pro 15 rodičů. Workshop bude trvat 45 minut. Pro děti je v době konání workshopu připraven doprovodný program.

Co vám workshop přinese

Workshop vám přinese základní uvědomění, v čem je síla vašeho dítěte a jak jeho talenty můžete dál rozvíjet.

Kde bude workshop probíhat?

Ve škole Děti budoucnosti, adresa Písnická 760/11 Praha 12, vchod do školy je z ulice Libeřská.

Kdy bude workshop probíhat?

Připravujeme pro vás dohromady tři totožné workshopy. V pátek 14. června od 15:00, od 16:00 a od 17:00.

Je nutné se na workshop přihlásit?

Ano. Přihlaste se pomocí odkazu níže, prosím. Počet míst je omezen.

Co když už je počet míst obsazen?

Pokud už v registračním formuláři nejsou volné termíny, zapište se prosím sem, dáme vám vědět, pokud se nějaká místa uvolní.

Kolik workshop stojí?

Workshop je zdarma.

Kdo se může workshopu zúčastnit?

Rodiče 6–8letých dětí z jihu Prahy. Rozvíjení talentů se mění podle věku dítěte a jeho životních zkušeností. Pro starší děti uspořádáme akci v budoucnu.

O škole Děti budoucnosti

Základní škola Děti budoucnosti vyrostla ze stejnojmenného projektu, který v roce 2019 založila Vendula Pecková. Ten pomáhá rodičům i učitelům rozvíjet talenty dětí a budovat jejich sebejistotu. Naše škola je místem, kde principy projektu ožívají při každodenním vyučování.

Škola se stala realitou i díky náhodě, kdy se na jedné akci seznámila Vendula s Barborou. Bára totiž do školy přinesla 10 let zkušeností s učením v alternativních školách a zastřešila celou pedagogickou koncepci školy. 

Spolupráce těchto dvou nadšených inovátorek byla ideální kombinací pro to, aby mohla škola 21. století rychle vyrůst a fungovat. A tak v roce 2024 škola Děti budoucnosti zahájila svůj provoz.

Kam směřujeme aneb Naše vize

Přejeme si, aby se naši žáci do školy těšili, viděli své pokroky a cítili nadšení z učení. Stejně tak usilujeme o to, aby rodiče měli jistotu, že se o jejich děti skvěle staráme a připravujeme je nejlépe, jak to jen jde na nejistou budoucnost.

Snažíme se o to, aby naši školu opouštěli žáci, kteří si umějí poradit v reálném světě, kriticky přemýšlejí nad velkým množstvím informací, které přináší dnešní doba, a zvládnou se rychle zorientovat v jakékoliv situaci.

Tuto formu vzdělávání bychom chtěli do budoucna poskytovat co nejvíce dětem.

Připravujeme děti na budoucnost, ve které se budou cítit úspěšně.

Kdo je Mgr. Vendula Pecková

Garantka osobního rozvoje dětí a zakladatelka školy Děti budoucnosti

Má vystudovanou sociologii, ale vždycky ji to táhlo ke vzdělávání. Vnímá totiž vzdělávání jako hybnou sílu, která má moc změnit celou společnost. Když by každý člověk žil v souladu se svými talenty a posláním, svět by byl mnohem příjemnějším místem pro život.

Několik let pracovala ve firemním vzdělávání jedné velké mezinárodní firmy. Vedla několik globálních vzdělávacích programů.

V roce 2019 založila projekt Děti budoucnosti.

Cílem projektu je, aby si děti byly vědomy svých silných stránek, uměly pracovat se svými limity a tvořily si život, který je bude naplňovat.

Vytvořila sebepoznávací hry pro děti i dospělé, akreditovala u MŠMT dvouletý výcvik Profesionál v přípravě dětí na úspěšnou budoucnost, vytvořila online kurzy pro rodiče a poskytla nespočet osobních konzultací. Pravidelně pracuje s dětmi na 2. stupni základní školy a pomáhá jim najít jejich poslání.

Sama má 3 děti a žije s nimi v Praze na Zbraslavi.

„Věřím tomu, že každý z nás je talentovaný a každé dítě je jedinečné.“